Україна, 01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 96
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Оксана є ліцензованим адвокатом і очолює практику реструктуризації та податкового планування, а також має значний досвід у сфері міжнародного, корпоративного права, злиттів і поглинань, трудових правовідносин.
Оксана Мережко
Партнер, Керівник практики Реструктуризації і Податкового планування
Олексій представляє інтереси Клієнтів у податкових спорах, спорах у сфері нерухомості, стягнення заборгованості, банкрутства та інших господарських процесах.
 Олексій Зорін
Партнер, Судова Практика і Міжнародний Арбітраж
Віктор Трач
Партнер, керівник Лобіювання та GR
Ігор Кондратюк має глибокі знання в питаннях інтелектуальної власності: авторського права (в т.ч. комп’ютерних програм і баз даних), засобів індивідуалізації (в т.ч. знаків для товарів і послуг), ноу-хау, спорів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.
Ігор Кондратюк
Партнер, Керівник практики інтелектуальної власності
Ерол Ісмаіл протягом 20 років консультує клієнтів з різних юридичних питань, серед яких:
правовий супровід великих проектів у банківській галузі;
регулювання діяльності кредитних організацій і професійних учасників ринку цінних паперів, комерційного, корпоративного та фінансового права;
структурування міжнародних фінансових та інвестиційних угод;
випуск та обіг цінних паперів.
Ерол Ісмаіл
Партнер, Департамент банківського та фінансового права, Ринків Капіталу, Керівник Лондонського офісу
Ірина Шульженко керує рухом фінансових ресурсів і координує роботу з проведення аналізу фінансово-економічного стану компанії.
Ірина Шульженко
Фінансовий директор
Арзум Магеррамов керує напрямком корпоративного фінансування та координує корпоративну стратегію виходу на зовнішні ринки для українських і зарубіжних бізнесів.
Арзум Магеррамов
Партнер, Керівник відділу корпоративних фінансів
Ендрю Лівінгстон - радник із прямих іноземних інвестицій та колишній член-засновник консультації з розвитку бізнесу, що знаходиться в Києві. Ендрю має більше ніж десять років досвіду консалтингового розвитку бізнесу з особливим акцентом на впровадженні стратегій зростання в межах та між організаціями.
Ендрю Лівінгстон
Радник з питань фінансування, інвестицій та структурування іноземного бізнесу
Соколов Олександр займає позицію керівника департаменту Бізнес розвитку, Лобіювання та зв'язків з державними органами, а також очолює департамент управління проектами.
Олександр Соколов
Керівник департаменту Стратегічного планування, Проектної діяльності та Розвитку бізнесу