Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Ерол Ісмаіл протягом 20 років консультує клієнтів з різних юридичних питань, серед яких:
правовий супровід великих проектів у банківській галузі;
регулювання діяльності кредитних організацій і професійних учасників ринку цінних паперів, комерційного, корпоративного та фінансового права;
структурування міжнародних фінансових та інвестиційних угод;
випуск та обіг цінних паперів.
Ерол Ісмаіл
Партнер, Департамент банківського та фінансового права, Ринків Капіталу, Керівник Лондонського офісу
Оксана є ліцензованим адвокатом і очолює практику реструктуризації та податкового планування, а також має значний досвід у сфері міжнародного, корпоративного права, злиттів і поглинань, трудових правовідносин.
Оксана Мережко
Партнер, Керівник практики Реструктуризації і Податкового планування
Олексій представляє інтереси Клієнтів у податкових спорах, спорах у сфері нерухомості, стягнення заборгованості, банкрутства та інших господарських процесах.
 Олексій Зорін
Партнер, Судова Практика і Міжнародний Арбітраж
Віктор Трач
Партнер, керівник Лобіювання та GR
Арзум Магеррамов керує напрямком корпоративного фінансування та координує корпоративну стратегію виходу на зовнішні ринки для українських і зарубіжних бізнесів.
Арзум Магеррамов
Партнер, Керівник відділу корпоративних фінансів
Ігор Кондратюк має глибокі знання в питаннях інтелектуальної власності: авторського права (в т.ч. комп’ютерних програм і баз даних), засобів індивідуалізації (в т.ч. знаків для товарів і послуг), ноу-хау, спорів у сфері захисту прав інтелектуальної власності.
Ігор Кондратюк
Партнер, Керівник практики інтелектуальної власності
Ігор представляє інтереси великих міжнародних компанії і провідних національних гравців ринку у податкових спорах, спорах щодо оскарження неправомірних рішень та дій органів державної влади, складного стягнення заборгованості та інших господарських процесах.
Ігор Савчук
Адвокат, податковий консультант, старший юрист практики міжнародного арбітражу, вирішення спорів та оподаткування
Ендрю Лівінгстон - радник із прямих іноземних інвестицій та колишній член-засновник консультації з розвитку бізнесу, що знаходиться в Києві. Ендрю має більше ніж десять років досвіду консалтингового розвитку бізнесу з особливим акцентом на впровадженні стратегій зростання в межах та між організаціями.
Ендрю Лівінгстон
Радник з питань фінансування, інвестицій та структурування іноземного бізнесу
Ірина Шульженко керує рухом фінансових ресурсів і координує роботу з проведення аналізу фінансово-економічного стану компанії.
Ірина Шульженко
Фінансовий директор
Соколов Олександр займає позицію керівника департаменту Бізнес розвитку, Лобіювання та зв'язків з державними органами, а також очолює департамент управління проектами.
Олександр Соколов
Керівник департаменту Стратегічного планування, Проектної діяльності та Розвитку бізнесу