Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Публікації
Про нас пишуть
Публікації
Сучасний кримінальний процес, який регулюється виключно Кримінальним процесуальним кодексом України, є досить гнучким та динамічним. У кодексі останньої редакції з’явилось багато нововведень, про які і близько не згадувалося у Кримінально-процесуальному кодексі редакції 1960 року.
06.05.2020
Свобода підприємницької діяльності є базовим рушієм для добробуту будь-якої держави сучасності. Така свобода надає індивідам можливість повністю реалізувати свій підприємницький потенціал, що зі свого боку приносить суспільству розвиток та добробут. Але є і зворотна сторона цієї медалі. Це постійні ризики, які супроводжують таку діяльність. Одним із таких можливих ризиків є отримання збитків з вини контрагентів, у вигляді неотриманого податкового кредиту з податку на додану вартість.
29.04.2020
Бувають моменти, коли посадові особи контролюючого органу приходять до платника податків з метою проведення документальної або фактичної перевірки, але підстави для проведення такої перевірки для даного платника є доволі сумнівними у своїй законності.
29.04.2020
Для Вашої зручності ми впроваджуємо нову послугу: «Онлайн консультація з юристом». Якщо у Вас виникли будь-які юридичні питання чи складнощі в бізнесі - звертайтесь до наших спеціалістів, ми радо та професійно вас проконсультуємо!
16.04.2020
Стаття 291 Податкового кодексу України усіх суб’єктів господарювання, які застосовують (можуть застосовувати) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяє на чотири групи платників єдиного податку.
15.08.2019
1
2
3