Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Публікації
Про нас пишуть
Публікації

Прогул – це відсутність працівника на робочому місці або на території без поважних причин протягом більше ніж 3х годин. Він є проступком та  передбачає     дисциплінарну відповідальність – догану чи звільнення.

08.09.2020
Згідно з чинним законодавством України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених земельних ділянок або їхні прямі спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї.
Якщо вимогу не буде виконано, вважатиметься, що власники ділянок автоматично відмовилися від землі, і вона перейде у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.
12.08.2020
Оскільки життя не стоїть на місці, технології вдосконалюються кожного дня й інформаційний прогрес проникає у всі сфери нашого сьогодення, то й не дивно, що й судова система не залишитись осторонь й впровадила таку інновацію як електронний суд, який робить спілкування громадян із судами більш комфортним та доступним, а також значно заощадить ресурси учасникам судових процесів.
07.08.2020
Докази – це будь-які фактичні дані, отримані у процесуально передбаченому порядку і на підставі яких встановлюється наявність чи відсутність фактів та обставин, що мають значення для вирішення справи. Їх можна класифікувати наступним чином: первинні та похідні, обвинувальні й виправдувальні, прямі й непрямі, особисті, письмові та речові.
31.07.2020
Досить часто трапляються випадки, коли працівник своїми діями чи бездіяльністю завдає шкоду підприємству. І тоді постає питання, досить актуальне для усіх сторін трудових відносин,  щодо притягнення до матеріальної відповідальності.
 
27.07.2020
1
2
3
4