Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Новини
Про нас пишуть
Новини
Команда юристів Armadum Lawyers представила інтереси світового виробника одягу в судовому спорі з органами Державної фіскальної служби України. Спір стосувався скасування застосованих до Клієнта штрафних санкцій за порушення ведення касової дисципліни на загальну суму понад 19 мільйонів гривень.
 
15.08.2019
Юристи компанії успішно відстояли у Київському апеляційному адміністративному суді інтереси Клієнта у спорі з Головним управлінням Держпраці у Київській області. Зокрема, посадові особи Головного управління Держпраці у Київській області оскаржували в судовому порядку дії Клієнта щодо недопуску до проведення перевірки дотримання вимог з охорони праці та промислової безпеки.
15.08.2019
Armadum Lawyers виступили податковим консультантом світового виробника текстильного одягу у спорі з органами Державної фіскальної служби України. За результатами документальної перевірки податковий орган прийшов до висновку, що Клієнт неправомірно не сплатив податок з доходів фізичних осіб з витрат на відрядження, оплати послуг таксі та авіаквитків для працівників.
15.08.2019
Armadum Lawyers успішно представили інтереси одного з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів перед Міністерством економічного розвитку і торгівлі України.
15.08.2019
Компанія ARMADUM LAWYERS успішно захистила інтереси Клієнта – європейської мережі шинних центрів у справі про недобросовісну конкуренцію.
15.08.2019
1
2
3