Україна, 01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 96
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
ПРО ФІРМУ ARMADUM LAWYERS

Armadum Lawyers має динамічну корпоративну організацію, націлену на моніторинг змін в правовому полі і пошук нових рішень для наших клієнтів. Ми маємо сучасну інтегровану адміністративну та технологічну інфраструктуру для того, щоб забезпечити якісну юридичну підтримку наших клієнтів. Ми прагнемо до гнучкої, ефективної і надійної роботи, розвиваючи міцні і довготривалі стосунки з нашими клієнтами.

ФІЛОСОФІЯ

Бізнес середовище змінюється неймовірно швидко і створює нові можливості для зарубіжних і місцевих компаній кожний новий день. Україна привертає увагу урядів, великих корпорацій і міжнародних інвесторів, займаючи центральне місце в кожній стратегічній і глобальної дискусії в Європі.

Armadum Lawyers пишається своєю роллю на ринку, де бере участь у написанні економічного і правого сценаріїв України та Європи.

Наша історія успіху побудована на підставі найбільш важливих проектів, реалізованих членами нашої команди. Armadum Lawyers була створена для забезпечення високої якості юридичних послуг для наших клієнтів. Результатом цього є пропозиція інноваційних рішень для кожного конкретного проекту, довіреного нам. Наша команда завжди докладає максимум зусиль не тільки для прогнозування проблеми, але і для створення нових можливостей для наших клієнтів.

КЛІЄНТИ

Ми, в Armadum Lawyers, маємо великий досвід в складних і новаторських аспектах угод, судових процесах, корпоративному праві, M&A. Також ми володіємо навичками, що виходять за рамки стандартної реалізації проекту, але незважаючи на це, завжди дотримуємося точності по відношенню до технічної якості, етики та ефективності.

З командою юристів в Україні, Великобританії та асоційованих офісах партнерів в ЄС, ми пропонуємо знання і впевненість, необхідні для слідування внутрішньому та міжнародному праву, а також унікальні бізнес-практики.