Україна, 01032, м. Київ,
вул. Саксаганського 96
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Антимонопольне право
Наша команда
Експерти
Ми успішно працюємо
Індустрії
Антимонопольне право
Наші практики
Антимонопольне право

Armadum Lawyers пропонує вузькоспеціалізовані консультації з питань антимонопольного та конкурентного права, представлення інтересів клієнта в органах державного регулювання, антимонопольних організаціях та інших адміністративних органах.

Наша досвідчена команда повертається до витоків фірми, які були в основному зосереджені на наданні допомоги клієнтам у процесі приватизації телекомунікаційного сектора.

Практика в галузі адміністративного права, а також досвід роботи з державними адміністраціями дозволив фірмі розширити свої послуги для інших регульованих ринків, які будь-яким чином залежали від актів і дозволів, виданих адміністративними органами.

Антимонопольний розподіл ринку є природним наслідком процесу зростання, так як деякі з питань, які були розглянуті в регульованих секторах, також відбилися в області конкуренції. З цього, команда взяла на себе зобов'язання пропонувати якісні послуги в консультуванні і в представництві інтересів клієнтів у випадках контрольованих угод з поглинання та анти-конкурентних розслідувань (картельного або одностороннього управління).

Поєднання адміністративної, регуляторної та конкурентної правової практики дозволяє фірмі взаємодіяти з іншими областями, такими як корпоративне право, вирішення спорів, трудового та податкового права, також дозволяє консультувати наших клієнтів в будь-якому бізнесі або проекті, які привертають увагу держави.