Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Прес-центр
Про нас пишуть
Прес-центр
Перед тим, як купити будь-яку нерухомість: будинок, квартиру, нежитлове приміщення чи земельну ділянку, вкрай важливо ретельно ознайомитися з документами на них. Неправильне оформлення правовідносин в сфері нерухомості може спричинити за собою втрату бажаного об'єкта з одночасною втратою грошей.
15.04.2021

Ринок юридичних послуг, як повноцінний диференційований ринок сформувався в Україні з моменту становлення демократії та розвитку економічних відносин. Після отримання незалежності Україною у 1991 році активно почали формуватися ринкові відносини, у тому числі в юридичній сфері. Відбулося становлення української адвокатури. Адвокати стали об’єднуватися і формувати адвокатські об’єднання, бюро та фірми.

03.03.2021
Хто має право виступати захисником підозрюваного та обвинуваченого? Чи правда, що інтереси юридичної особи можуть представляти не лише адвокати? Які документи необхідні, аби підтвердити адвокату свої повноваження у кримінальному провадженні? Про все читайте в матеріалі нашого юриста з кримінального права Кирила Золотарьова
01.03.2021

У Раді хочуть ввести 20% податок на послуги від Youtube, Google, Facebook, Netflix, Apple, AliExpress та інших іноземних корпорацій. Наш юрист Богдан Багнюк дав коментар щодо цього законопроекту новинному порталу Delo.ua

04.02.2021
Юристи компанії Armadum Lawyers успішно оскаржили в суді та скасували протиправне рішення Центрального міжрегіонального управління Державної міграційної служби у м. Києві та Київській області про відмову в наданні дозволу на імміграцію в Україну нерезиденту України.
15.01.2021
1
2
3
4
5
6