Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Прес-центр
Про нас пишуть
Прес-центр

На семінарі ми розглянемо такі питання:

  • Характеристика права власності у розрізі Європейського та Національного законодавства
  • Віндикаційний позов як спосіб захисту права власності
  • Негаторний позов як спосіб захисту права власності
  • Кондикційний позов як спосіб захисту права власності
  • Позов про визнання права власності
  • Вибір ефективного способу захисту при порушенні права власності
23.09.2020

Мы готовы помочь и с пониманием поддержать людей. Мы готовы проконсультировать белорусов по волнующим вопросам, а в частности:

  • вопросам миграционного права (получение: гражданства в Украине, временного или постоянного вида на жительство в Украине, разрешения на работу в Украине);
  • создании новых предприятий, открытие офисов, перевод активов, анализов будущей налоговой нагрузки и документации.
10.09.2020

Прогул – це відсутність працівника на робочому місці або на території без поважних причин протягом більше ніж 3х годин. Він є проступком та  передбачає     дисциплінарну відповідальність – догану чи звільнення.

08.09.2020
Згідно з чинним законодавством України, до 1 січня 2025 року всі власники нерозподілених земельних ділянок або їхні прямі спадкоємці повинні оформити право власності на свої паї.
Якщо вимогу не буде виконано, вважатиметься, що власники ділянок автоматично відмовилися від землі, і вона перейде у комунальну власність територіальної громади, на території якої вони розташовані.
12.08.2020
Оскільки життя не стоїть на місці, технології вдосконалюються кожного дня й інформаційний прогрес проникає у всі сфери нашого сьогодення, то й не дивно, що й судова система не залишитись осторонь й впровадила таку інновацію як електронний суд, який робить спілкування громадян із судами більш комфортним та доступним, а також значно заощадить ресурси учасникам судових процесів.
07.08.2020
1
2
3
4
5
6