Україна, 01054, м. Київ,
вул. Олеся Гончара, 60, офіс 1
Пн.-Пт.: 09:00 - 21:00
Сб.-Нд.: вихідний
Висока якість юридичних послуг
Прес-центр
Про нас пишуть
Прес-центр

Наша компанія за довгі роки свого професійного постійного зростання, як ніхто, розуміє доцільність напрацювання нових та актуальних бізнес-знайомств та комунікації в форматі персональних зустрічей. Адже, перше враження при персональній зустрічі -  один із найважливіших етапів на шляху від віртуального знайомства (в телефонному режимі, або як наслідок схвальних відгуків задоволених клієнтів) і до успішно завершеного нового кейсу.

 

09.04.2020
Команда юристів Armadum Lawyers представила інтереси світового виробника одягу в судовому спорі з органами Державної фіскальної служби України. Спір стосувався скасування застосованих до Клієнта штрафних санкцій за порушення ведення касової дисципліни на загальну суму понад 19 мільйонів гривень.
 
15.08.2019
Стаття 291 Податкового кодексу України усіх суб’єктів господарювання, які застосовують (можуть застосовувати) спрощену систему оподаткування, обліку та звітності, поділяє на чотири групи платників єдиного податку.
15.08.2019
Юристи компанії успішно відстояли у Київському апеляційному адміністративному суді інтереси Клієнта у спорі з Головним управлінням Держпраці у Київській області. Зокрема, посадові особи Головного управління Держпраці у Київській області оскаржували в судовому порядку дії Клієнта щодо недопуску до проведення перевірки дотримання вимог з охорони праці та промислової безпеки.
15.08.2019
Для висвітлення питання імміграції перш за все необхідно зазначити, що право іноземців та осіб без громадянства іммігрувати в Україну на постійне проживання передбачене Конституцією України та іншими нормативно-правовими актами. Підставою для законного перебування іммігранта на території України є отримання ним дозволу на імміграцію та відповідної посвідки на постійне проживання. Хто ж такі іммігранти та навіщо їм посвідка на постійне проживання?
15.08.2019
1
2
3
4
5